Obsługa klienta

Poznań, Polska

Szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Poznaniu. Twoim głównym zadaniem będzie obsługa Klientów hoom  podczas zakupu, jak i po jego dokonaniu. Obsługa Klienta i budowanie z nim relacji jest dla nas szalenie ważne, dlatego, jeśli lubisz kontakt z ludźmi, interesujesz się tematyką wnętrz i designu, bardzo możliwe że to właśnie Ciebie szukamy!

Forma zatrudnienia B2B.

Obowiązki:

  • Dostarczanie pozytywnych doświadczeń i rozwijanie długotrwałych reliacji z Klienatmi poprzez e-maile, rozmowy telefoniczne i rozmowy na czacie
  • Doradzanie w kwestii wyboru stołów, dopasowania ich do wnętrza, doboru krzeseł, wyboru odpowiednich sposobów impregnacji
  • Zapewnienie wszystkim klientom indywidualnego podejścia i najlepszych rozwiązań dla ich potrzeb
  • Wpływanie na rozwój marki poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem, wyznaczanie z nami nowych kierunków rozwoju

Wymagania:

  • Znakomite pisemne i ustne umiejętności komunikacyjne
  • Biegła znajomość języka angielskiego w piśmie i mowie
  • Zainteresowania związane z tematyką aranżacji wnętrz
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Co oferujemy:

  • Pracę w młodym zespole, w stale rozwijającej się firmie, w samym centrum Poznania
  • Solidne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do siłowni 24/7

Atmosfera w biurze

Biuro w centrum Poznania
Najpiękniejsza kamienica w Europie
Własny MacBook
Świeże owoce
Dostęp do siłowni 24/7
Nieograniczona kawa i herbata
Elastyczny czas pracy